Mitsubishi Motors

Auto Salon Polody

Mitsubishi od wielu lat należy do wąskiego grona producentów najlepszych samochodów terenowych i sportowych na świecie, odnosząc znaczące sukcesy w sprzedaży i sporcie motorowym. „POLODY”, autoryzowany dealer marki Mitsubishi, w związku z rozwojem działalności, poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

Wymagania

Główne zadania:

Oferujemy:

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny oraz zdjęcie, prosimy przesyłać na adres: "Auto Salon Polody Sp. J.” ul. Tymienieckiego 38, 60-681 Poznań (Z DOPISKIEM: REKRUTACJA – Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów) lub na adres e-mail : salon.mitsubishi@polody.pl

Mapa serwisu
Polityka prywatności