Używamy plików „cookies” w celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną. Pliki „cookies” pozwalają nam na tworzenie statystyk zbiorczych dotyczących ruchu na witrynie, użytkowników i ich zachowań, natomiast nie pozwalają na identyfikację użytkowników.

Akceptuję pliki „cookies”

Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików „cookies”

Mitsubishi Motors

Auto Salon Polody

 
Adres: ul. Tymienieckiego 38 (przy ul. Księcia Mieszka I), 60-681 Poznań
 

SALON Godziny otwarcia:

pn.-pt.: 8:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00

Kontakt:
Tel.: 061 825 50 89
Fax.: 061 825 51 01
E-mail:
salon.mitsubishi@polody.pl

 

DYREKTOR DZIAŁU HANDLOWEGO
Dorota Nowakowska
d.nowakowska@polody.pl
 
KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO
Magdalena Dittmann - tel.kom 795 572 272
m.dittmann@polody.pl
 
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Marcin Łochwinowicz - tel.kom 604 765 150
tel.(61) 82 82 316

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Wojciech Pingielski - tel.kom 604 765 149
tel.(61) 82 82 315
 
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Krzysztof Konieczny - tel.kom 604 765 148
tel.(61) 82 82 310

 
DZIAŁ SERWISU

DYREKTOR DZIAŁU SERWISU
Piotr Polody
p.polody@polody.pl

DORADCA SERWISOWY
Bartek Warsicki (61) 8 282 314
b.warsicki@polody.pl

DORADCA SERWISOWY
Eugeniusz Pałasik (61) 8 282 313
e.palasik@polody.pl

DORADCA SERWISOWY
Magdalena Koźlarek (61) 8 282 303
m.kozlarek@polody.pl

DORADCA SERWISOWY
Bartosz Dubas(61) 8 282 303
b.dubas@polody.pl

 

DZIAŁ CZĘŚCI
Paweł Skitek (61) 8 282 302
p.skitek@polody.pl

Marcin Szymański (61) 8 282 312
m.szymanski@polody.pl

 

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ

Monika Grobelna  (PZU, GENERALI) - tel. (61) 82 82 307

 
DZIAŁ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
Magdalena Grzesiak - tel. 660- 783-624
m.grzesiak@polody.pl
 
 

 

Mapa serwisu
Polityka prywatności

Copyright © MMC 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone

Created by OS3 multimedia