Dążymy do tego, aby nasza technologia dbała zarówno o Twoje bezpieczeństwo, jak i dobrą zabawę. Dlatego stworzyliśmy Mitsubishi Connect, integrujący Twój samochod z Internetem, za pomocą zaawansowanej technologii samochodowej Mitsubishi Motors. Dzięki niemu dostarczymy Ci wiele innowacyjnych usług i funkcji, które zapewnią Tobie oraz Twoim pasażerom niezapomniane wrażenia z jazdy. Niezależnie od tego, dokąd się wybierasz i jakie masz plany, Twoje Mitsubishi podpowie Ci na wyświetlaczu jeszcze więcej możliwości i atrakcji, dbając przy tym o bezpieczeństwo. Android AutoTM rozszerza platformę AndroidTM, przystosowując ją do jazdy samochodem. Wsparcie Apple CarPlay pozwala na bezpieczniejsze korzystanie z iPhone'a podczas prowadzenia auta.

Niekończąca się przyjemność

Niekończące się przyjemność jazdy

Wyobraź sobie podróż samochodem, która jest tak przyjemna dla Twoich pasażerów, że nie chcą się zatrzymywać. Wszystko dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji (AI) połączonej z Chmurą. Dzięki niemu możliwe jest zapisanie zainteresowań i hobby i dopasowanie propozycji do preferencji Twoich pasażerów. Podczas jazdy nie ominie Was żadna atrakcja dostępna po drodze.

bezpieczeństwo na poziomie

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Dzięki stałemu połączeniu z siecią zyskujesz dodatkowy poziom bezpieczeństwa. Mitsubishi Connect dostarczy Ci najświeższych informacji dotyczących stanu dróg oraz ewentualnych niebezpieczeństw na Twojej trasie. Oprócz tego wykryje wszelkie nieprawidłowości lub usterki w Twoim samochodzie i poinformuje Cię o nich odpowiednio wcześnie, tak abyś mógł zadbać o ich naprawę.

Wygoda ponad wszystko

Wygoda ponad wszystko

Ponieważ samochód jest stale podłączony do Internetu, możesz umówić się na wizytę w salonie lub kupić bilety w drodze do miejsca docelowego. Dzięki połączeniu auta z Twoim smartfonem możesz tworzyć wiadomości e-mail oraz SMS, dyktując je nie zdejmując rąk z kierownicy. Załatwiając wiele spraw jeszcze podczas jazdy, możesz zyskać cenny czas na miejscu, do którego chcesz dotrzeć.