Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Auto Salon Polody
K. Tymienieckiego 38, 60-681 Poznań
Kontakt mailowy
salon.mitsubishi@polody.pl
Kontakt telefoniczny
tel 61 822 50 89
Polody Lotnicza 37
ul. Lotnicza 37, Przeźmierowo
Kontakt mailowy
salon.mitsubishi@polody.pl
Kontakt telefoniczny
tel 61 670 64 48
Polody Rynkowa 160
ul. Rynkowa 160, Przeźmierowo
Kontakt mailowy
serwis.mitsubishi@polody.pl
Kontakt telefoniczny
tel 61 814 21 55

Salon

 

 

salon.mitsubishi@polody.pl

61 822 50 89

 

Specjalista ds. sprzedaży - Krzysztof Konieczny
604 765 148
k.konieczny@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży - Wojciech Pingielski
604 765 149
w.pingielski@polody.pl

  

Specjalista ds. sprzedaży - Marcin Nowak
795 572 272
ma.nowak@polody.pl

 

Dyrektor działu handlowego - Dorota Nowakowska
618 282 318
d.nowakowska@polody.pl

 

 

 

Serwis

 

 

serwis.mitsubishi@polody.pl
61 822 50 89

 

Starszy doradca serwisowy - Bartek Warsicki
618 282 314
b.warsicki@polody.pl

 

Doradca serwisowy - Magdalena Koźlarek
618 282 303
m.kozlarek@polody.pl

 

Doradca serwisowy - Bartosz Dubas
618 282 313
b.dubas@polody.pl

 

Dyrektor działu serwisu - Piotr Polody
618 255 089
p.polody@polody.pl

 

 

 

Dodatkowe informacje

 

 

DZIAŁ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Specjalista ds. sprzedaży - Magdalena Maciejewska
660 783 624
m.maciejewska@polody.pl

 

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ

Monika Grobelna
61 82 82 307
m.grobelna@polody.pl

 

DZIAŁ CZĘŚCI

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów - Paweł Skitek
61 82 82 312
p.skitek@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów - Sławomir Kaczorowski
61 82 82 302
s.kaczorowski@polody.pl

 

CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Kierownik - Jakub Nowakowski
61 81 61 097
j.nowakowski@polody.pl

 

Specjalista ds. likwidacji szkód - Katarzyna Mielczarek
61 81 63 388
k.mielczarek@polody.pl

Salon Przeźmierowo

 

 

salon.mitsubishi@polody.pl
61 670 68 48

 

Specjalista ds. sprzedaży - Katarzyna Suchorska
539 827 580
k.suchorska@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży - Marcin Świerkowski
538 453 838
m.swierkowski@polody.pl

 

 Dyrektor działu handlowego - Dorota Nowakowska
618 282 318
d.nowakowska@polody.pl

 

Serwis Przeźmierowo

 

 

serwis.mitsubishi@polody.pl
61 814 21 55

 

Doradca serwisowy - Jacek Kubacki
618 163 386
j.kubacki@polody.pl

 

Doradca serwisowy - Eugeniusz Pałasik
618 163 385
e.palasik@polody.pl

 

Dyrektor działu serwisu - Piotr Polody
618 142 155
p.polody@polody.pl

 

 

Dodatkowe informacje - Przeźmierowo

 

 

DZIAŁ CZĘŚCI

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów - Małgorzata Jaśkowiak
618 163 383
m.jaskowiak@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów - Rajmund Szmyt
618 163 383
r.szmyt@polody.pl