Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Auto Salon Polody
K. Tymienieckiego 38, 60-681 Poznań
Kontakt mailowy
salon.mitsubishi@polody.pl
Kontakt telefoniczny
tel 61 8225 089
Polody Lotnicza 37
ul. Lotnicza 37, Przeźmierowo
Kontakt mailowy
salon.mitsubishi@polody.pl
Kontakt telefoniczny
tel 538 453 838
Polody Rynkowa 160
ul. Rynkowa 160, Przeźmierowo
Kontakt mailowy
serwis.mitsubishi@polody.pl
Kontakt telefoniczny
tel 618 142 155

Salon

salon.mitsubishi@polody.pl 

61 8225 089

 


Specjalista ds. sprzedaży - Krzysztof Konieczny
604 765 148
k.konieczny@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży - Wojciech Pingielski
604 765 149
w.pingielski@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży - Marcin Świerkowski
538 453 838
m.swierkowski@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży - Marcin Nowak
61 82 82 316
ma.nowak@polody.pl

 

p.o Kierownika salonu - Marcin Łochwinowicz
604 765 150
m.lochwinowicz@polody.pl

 

Dyrektor działu handlowego - Dorota Nowakowska
61 82 82 318
d.nowakowska@polody.pl

 

 

Serwis

salon.mitsubishi@polody.pl 

61 8225 089

 


Specjalista ds. sprzedaży - Krzysztof Konieczny
604 765 148
k.konieczny@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży - Wojciech Pingielski
604 765 149
w.pingielski@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży - Marcin Świerkowski
538 453 838
m.swierkowski@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży - Marcin Nowak
61 82 82 316
ma.nowak@polody.pl

 

p.o Kierownika salonu - Marcin Łochwinowicz
604 765 150
m.lochwinowicz@polody.pl

 

Dyrektor działu handlowego - Dorota Nowakowska
61 82 82 318
d.nowakowska@polody.pl

 

 

Dodatkowe informacje

 

DZIAŁ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
Specjalista ds. sprzedaży - Magdalena Maciejewska
660- 783-624
m.maciejewska@polody.pl 

 

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ
Monika Grobelna
61 82 82 307
m.grobelna@polody.pl

 

DZIAŁ CZĘŚCI


Paweł Skitek
61 82 82 312
p.skietk@polody.pl

 

Sławomir Kaczorowski
61 82 82 302
s.kaczorowski@polody.pl

 

CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Kierownik - Jakub Nowakowski
61 8161 097
j.nowakowski@polody.pl

 

Specjalista ds. likwidacji szkód - Katarzyna Mielczarek
61 8163 388
k.mielczarek@polody.pl