Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Auto Salon Polody
K. Tymienieckiego 38, 60-681 Poznań
Kontakt mailowy
salon.mitsubishi@polody.pl
Kontakt telefoniczny
tel 61 825 50 89
Polody Lotnicza 37
ul. Lotnicza 37, Przeźmierowo
Kontakt mailowy
salon.mitsubishi@polody.pl
Kontakt telefoniczny
tel 61 670 64 48
Polody Rynkowa 160
ul. Rynkowa 160, Przeźmierowo
Kontakt mailowy
serwis.mitsubishi@polody.pl
Kontakt telefoniczny
tel 61 814 21 55

Godziny otwarcia Poznań


Salon
pn. - pt.: 8:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00

Serwis
pn. - pt.: 8:00 - 18:00
sb.: 8:00 - 14:00

 

Salon Poznań

salon.mitsubishi@polody.pl

tel. 61 825 50 89

 

Specjalista ds. sprzedaży - Krzysztof Konieczny

tel. 604 765 148

k.konieczny@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży - Filip Grajczyński

tel. 795 572 272

f.grajczynski@polody.pl

 

Dyrektor działu handlowego - Dorota Nowakowska
tel. 61 828 23 18
d.nowakowska@polody.pl

 

Serwis Poznań

serwis.mitsubishi@polody.pl
 tel. 61 825 50 89

Starszy doradca serwisowy - Bartek Warsicki
tel. 61 828 23 14
b.warsicki@polody.pl

Doradca serwisowy - Magdalena Koźlarek
tel. 61 828 23 03
m.kozlarek@polody.pl

Doradca serwisowy - Bartosz Dubas
tel. 61 828 23 13
b.dubas@polody.pl

Dyrektor działu serwisu - Piotr Polody
tel. 61 825 50 89
p.polody@polody.pl

 

Dział części Poznań

tel. 61 828 23 02

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów - Sławomir Kaczorowski
tel. 61 828 23 02
s.kaczorowski@polody.pl

 

Godziny otwarcia Przeźmierowo


Salon
pn. - pt.: 10:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00

Serwis
pn. - pt.: 8:00 - 18:00
sb.: 8:00 - 14:00

 

Salon Przeźmierowo

salon.mitsubishi@polody.pl

tel. 61 670 68 48

 

Specjalista ds. sprzedaży - Katarzyna Suchorska

tel. 539 827 580

k.suchorska@polody.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży - Ryszard Mańczak

 tel. 538 453 838

r.manczak@polody.pl

 

Dyrektor działu handlowego - Dorota Nowakowska
tel. 61 828 23 18
d.nowakowska@polody.pl

 

Serwis Przeźmierowo

serwis.mitsubishi@polody.pl
tel. 61 814 21 55

Doradca serwisowy - Jacek Kubacki
tel. 61 816 33 86
j.kubacki@polody.pl

Doradca serwisowy - Eugeniusz Pałasik
tel. 61 816 33 85
e.palasik@polody.pl

Dyrektor działu serwisu - Piotr Polody
tel. 61 814 21 55
p.polody@polody.pl

 

 

 

Dział części Przeźmierowo

tel. 61 816 33 83

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów - Małgorzata Jaśkowiak
tel. 61 816 33 83
m.jaskowiak@polody.pl

 

Dodatkowe informacje

 

DZIAŁ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Specjalista ds. sprzedaży - Magdalena Maciejewska
tel. 660 783 624
m.maciejewska@polody.pl

 

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ - SALON POZNAŃ

Monika Grobelna

tel. 664 909 500

m.grobelna@polody.pl

 

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ - SALON PRZEŹMIEROWO

Irena Łykowska

tel. 61 814 21 55
i.lykowska@polody.pl

 

CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH
PRZEŹMIEROWO, UL. LIPOWA 20

Kierownik - Jakub Nowakowski
tel. 61 816 10 97
j.nowakowski@polody.pl

 

Specjalista ds. likwidacji szkód - Katarzyna Mielczarek
tel. 61 816 33 88
k.mielczarek@polody.pl

 

Specjalista ds. likwidacji szkód - Adrian Grobelny
tel. 61 816 10 97
a.grobelny@polody.pl