Pewny siebie śmiałek

Każda podróż może przynieść niespodziewane wydarzenia. Warunki na drodze trudno przewidzieć niezależnie od tego, czy jedziesz przez miejską dżunglę, czy przemierzasz bezdroża, szukając przygody w terenie. Jednak z nowym Outlanderem zawsze będziesz gotów na to, co może się zdarzyć. Mocny silnik w połączeniu z nowoczesnym systemem napędu na 4 koła sprawdzą się niezależnie od warunków atmosferycznych i drogowych. Zaawansowane technologie bezpieczeństwa sprawią, że nawet najtrudniejsza pogoda stanie się tylko intrygującym wyzwaniem do pokonania.

model_mini_Outlander.png
  • z zewnątrz
  • wewnątrz
0%
    • Cena od 94 903 zł
    • Rata od 899 zł/msc*

     

    BEZPIEczeństwo w pierwszej kolejności

    Outlander - Smartphone Link Display Audio (SDA).

    Smartphone Link Display Audio (SDA)

    Jedź dokąd chcesz i kiedy chcesz. Odkrywaj nowe miejsca i nową muzykę. Smartphone-link Display Audio (SDA) pomaga Ci odnaleźć takie momenty. W celu zwiększenia bezpieczeństwa możesz obsługiwać ustawienia map, odtwarzacz muzyczny i telefon za pomocą poleceń głosowych.
    DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    Outlander - benefit2

    Światła dzienne, mijania, drogowe oraz przeciwmgielne w technologii LED

    Przednie reflektory LED świecą jaśniej, zapewniając lepszą widoczność i są wyposażone w oddzielne spryskiwacze oraz funkcję samopoziomowania.

    Elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika

    Elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika

    Bagażnik można otworzyć lub zamknąć automatycznie, bez wysiadania z samochodu, naciskając przycisk przy fotelu kierowcy.

    Outlander - Benefit1

    Aranżacja foteli

    Siedzenia drugiego i trzeciego rzędu można dowolnie ustawiać aby zmieścili się zarówno pasażerowie, jak i bagaż. Dodatkowo złożenie ostatniego rzędu foteli oraz przesunięcie drugiego rzędu (do 250 mm) pozwala na stworzenie niezwykle dużej i płaskiej przestrzeni bagażowej.

    Outlander - nawiew

    Nawiew powietrza dla pasażerów z tyłu

    Wybrane specyfikacje Mitsubishi Outlandera wyposażone są w dodatkowe, centralne kratki wentylacyjne, które pozwalają szybciej schłodzić lub ogrzać tylną część kabiny. W zależności od potrzeb można zmieniać kierunek przepływu powietrza lub całkowicie zamknąć jego dopływ.