Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Auto Salon Polody Poznań
K. Tymienieckiego 38, 60-681 Poznań
Kontakt mailowy
salon.mitsubishi@polody.pl
serwis.mitsubishi@polody.pl
Kontakt telefoniczny
salon 61 825 50 89
serwis 61 825 50 89
Auto Salon Polody Przeźmierowo
ul. Rynkowa 160, Przeźmierowo
Kontakt mailowy
salon.mitsubishi@polody.pl
serwis.mitsubishi@polody.pl
Kontakt telefoniczny
salon 538 453 838
serwis 61 814 21 55

Godziny otwarcia Poznań


Salon
pn. - pt.: 8:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00

Serwis
pn. - pt.: 8:00 - 18:00
sb.: 8:00 - 14:00

 

Salon Poznań

salon.mitsubishi@polody.pl

tel. 61 825 50 89

Specjalista ds. sprzedaży - Krzysztof Konieczny

tel. 604 765 148

k.konieczny@polody.pl

Specjalista ds. sprzedaży - Filip Grajczyński

tel. 795 572 272

f.grajczynski@polody.pl

Dyrektor działu handlowego - Dorota Nowakowska
tel. 61 822 50 89
d.nowakowska@polody.pl

 

Serwis Poznań

serwis.mitsubishi@polody.pl
 tel. 61 825 50 89

Starszy doradca serwisowy - Bartek Warsicki
tel. 61 828 23 14
b.warsicki@polody.pl

Doradca serwisowy - Magdalena Koźlarek
tel. 61 828 23 03
m.kozlarek@polody.pl

Doradca serwisowy - Bartosz Dubas
tel. 61 828 23 13
b.dubas@polody.pl

Dyrektor działu serwisu - Piotr Polody
tel. 61 825 50 89
p.polody@polody.pl

 

Dział części Poznań

tel. 61 828 23 02

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów - Sławomir Kaczorowski
tel. 61 828 23 02
s.kaczorowski@polody.pl

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów - Maciej Machowicz

tel. 61 828 23 12

m.machowicz@polody.pl

Godziny otwarcia Przeźmierowo


Salon
pn. - pt.: 9.00 - 17.00
sb.: 9:00 - 14:00

Serwis
pn. - pt.: 8:00 - 18:00
sb.: 8:00 - 14:00

 

Salon Przeźmierowo

salon.mitsubishi@polody.pl

tel. 61 814 21 55

61 670 68 48

Specjalista ds. sprzedaży - Katarzyna Suchorska

tel. 539 827 580

k.suchorska@polody.pl

 

Dyrektor działu handlowego - Dorota Nowakowska
tel. 61 822 50 89
d.nowakowska@polody.pl

 

 

Serwis Przeźmierowo

serwis.mitsubishi@polody.pl
tel. 61 814 21 55

Doradca serwisowy - Jacek Kubacki
tel. 61 816 33 86
j.kubacki@polody.pl

Doradca serwisowy - Eugeniusz Pałasik
tel. 61 816 33 85
e.palasik@polody.pl

Doradca serwisowy - Andrzej Pabich

tel. 61 816 33 86

a.pabich@polody.pl

Dyrektor działu serwisu - Piotr Polody
tel. 61 814 21 55
p.polody@polody.pl

Dział części Przeźmierowo

tel. 61 816 33 83

Kierownik magazynu - Marcin Korbus

tel. 61 816 33 83

m.korbus@polody.pl

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów - Daniel Stucki
tel. 61 816 33 83
d.stucki@polody.pl

 

Dodatkowe informacje

 

DZIAŁ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Specjalista ds. sprzedaży - Magdalena Maciejewska
tel. 660 783 624
m.maciejewska@polody.pl

 

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ - SALON POZNAŃ

Monika Grobelna

tel. 664 909 500

m.grobelna@polody.pl

 

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ - SALON PRZEŹMIEROWO

Irena Łykowska

tel. 61 814 21 55
i.lykowska@polody.pl

 

CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH
PRZEŹMIEROWO, UL. LIPCOWA 20

Kierownik - Jakub Nowakowski
tel. 61 816 10 97
j.nowakowski@polody.pl

 

Specjalista ds. likwidacji szkód - Katarzyna Mielczarek
tel. 61 816 33 88
k.mielczarek@polody.pl

 

Specjalista ds. likwidacji szkód - Adrian Grobelny
tel. 61 816 10 97
a.grobelny@polody.pl